Vizitorë të nderuar, ju njoftojmë se prej datës 31 Qershor 2013 jemi online me dizajn të ri të ueb faqes,
të cilin aktualisht mund ta vizitoni duke klikuar KËTU

reklama KosovaPress
reklama KosovaPress
 
 
 

Haradinaj: Mos e braktisni Kosovën

Prishtinë, (Kosovapress) 08 Korrik 2013 15:42

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës Ramush Haradinaj u ka bërë thirrje qytetarëve të Kosovës që të mos e lëshojnë vendin për migruar ilegalisht në vendet tjera. Ai ka thënë se Qeveria e Kosovës do duhej alarmuar me këtë trend shumë negativ, por sipas tij ajo po tregohet e paaftë për t’iu përgjigjur kërkesave të qytetarëve. Ndërsa, duke komentuar thirrjet e drejtuesve të LISBA-së për shkarkimin e Burim Ramadanit, ai ka thënë se ato kërkesa dhe deklarata janë të shpërfillshme, duke i konsideruar palaço dhe profiterë që dëshirojnë të fëlliqin gjithçka, duke përfshirë edhe fenë.Më të komentuarat