Vizitorë të nderuar, ju njoftojmë se prej datës 31 Qershor 2013 jemi online me dizajn të ri të ueb faqes,
të cilin aktualisht mund ta vizitoni duke klikuar KËTU

reklama KosovaPress
reklama KosovaPress
 
 
 

Deger pret përparim në takimin Thaçi-Daçiq

Beograd, (Kosovapress) 08 Korrik 2013 15:16

Shefi i delegacionit të Bashkimit Evropian në Beograd, Vincent Deger, ka shfaqur shpresën se në takimin e sotëm të kryeministrave të Kosovës dhe të Serbisë, Hashim Thaçi dhe Ivica Daçiq, do të arrihet përparim në lidhje me zbatimin e marrëveshjes së 19 prillit.Më të komentuarat