Vizitorë të nderuar, ju njoftojmë se prej datës 31 Qershor 2013 jemi online me dizajn të ri të ueb faqes,
të cilin aktualisht mund ta vizitoni duke klikuar KËTU

reklama KosovaPress
reklama KosovaPress
 
 
 

Nis takimi përbashkët Thaçi-Daçiq-Ashton

Bruksel, (Kosovapress) 08 Korrik 2013 16:31

(I plotësuar)Shefja e politikës së jashtme të Bashkimit Evropian, Catherine Ashton, ka nisur takimin e përbashkët me kryeministrat e Kosovës dhe të Serbisë, Hashim Thaçi dhe Ivica Daçiq.Më të komentuarat