Vizitorë të nderuar, ju njoftojmë se prej datës 31 Qershor 2013 jemi online me dizajn të ri të ueb faqes,
të cilin aktualisht mund ta vizitoni duke klikuar KËTU

reklama KosovaPress
reklama KosovaPress
 
 
 

Projektligji për amnisti kalon në Komisionin për Legjislacion

Prishtinë, (Kosovapress) 08 Korrik 2013 14:15

Komisioni për Legjislacion ka kaluar për lexim të parë Projektligjin për amnisti. Kundër kalimit të këtij projektligji ka qenë vetëm anëtarja e komisionit nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Albulena Haxhiu, ndërsa anëtarët e Komisionit, Armend Zemaj dhe Gëzim Kelmendi nuk votuan fare kur është hedhur në votim.Më të komentuarat