Vizitorë të nderuar, ju njoftojmë se prej datës 31 Qershor 2013 jemi online me dizajn të ri të ueb faqes,
të cilin aktualisht mund ta vizitoni duke klikuar KËTU

reklama KosovaPress
reklama KosovaPress
 
 
 

Presidentja Jahjaga pritet nga presidenti Fisher

Vjenë, (Kosovapress) 19 Qershor 2013 16:15

Presidentja Atifete Jahjaga, po qëndron në vizitë shtetërore në Republikën e Austrisë, me ftesë të presidentit Heinz Fischer. Ajo u prit me ceremonitë më të larta shtetërore dhe sot pati takime me presidentin Fischer dhe me kryetaren e parlamentit të republikës së Austrisë, Barbara Prammer.Më të komentuarat