Aktuale

 
 
 

Lajme sportive

Tare dëshiron të bëhet trajner i Kombëtares
 

Tare dëshiron të bëhet trajner i Kombëtares

Igli Tare nuk e fshehë dëshirën që të bëhet trajner i Kombëtares...

 
 Shpërndaje
 

Video

Skuadrat, të gatshme për ‘Final Four’

Një ditë para nisjes së Final Four-it në Ballkan Ligë, në një konferencë për media, drejtuesit e BIBL-së dhe trajnerët e skuadrave pjesëmarrëse, thanë se gjithçka është gati që Final Four i sivjetmë të mbahet sa më mirë dhe të...

 
 Shpërndaje
Te tjera
 
 

Keni për të raportuar ndonjë ngjarje? Na dërgoni lajmin tuaj në lajmet@kosovapress.com

 
Foto Lajm
 
 
 
 
 

Lajme nga Ekonomia

 
Aprovohet ndryshimi i projektit TC “Kosova e Re”

Aprovohet ndryshimi i projektit TC “Kosova e Re”

Komiteti Drejtues i Projektit (KDP) Termocentralit “Kosova e Re”, i udhëhequr nga Ministri i...

 
 Shpërndaje
Më shumë

Shëndetësi

 
​Pijet e sheqerosura rrisin presionin e gjakut edhe tek të rinjtë

​Pijet e sheqerosura rrisin presionin e gjakut edhe tek të rinjtë

Të gjithë e dinë se pijet e ëmbla, të tilla si pijet e gazuara dhe disa lëngje frutash, mund...

 
 Shpërndaje
Më shumë

Magazina

 
​‘Ndaje rrëfimin tënd me të tjerët’

​‘Ndaje rrëfimin tënd me të tjerët’

DokuFest në bashkëpunim me Kosovo 2.0 organizon punëtorinë për tregime vizuale për të gjithë...

 
 Shpërndaje
​Një seksi selfie ​Një seksi selfie
 
 Shpërndaje
Më shumë