Aktuale

 
 
 

Lajme sportive

Ajeti i bashkohet shqiptarëve të Lazios?
 

Ajeti i bashkohet shqiptarëve të Lazios?

Mbrojtësi i Baselit, Arlind Ajeti mund të jetë shqiptari i radhës që mund...

 
 Shpërndaje
 

Video

Deputetët i’a zgjasin mandatin EULEX-it

Deputetët e Kuvendit kanë miratuar në lexim të parë Projektligjin për ndryshimin dhe plotësimin e ligjeve që ndërlidhen me mandatin e Misionit të Bashkimit Evropian për Sundimin e Ligjit në Republikën e Kosovës. Pro këtij projektligji...

 
 Shpërndaje
Te tjera
 
 

Keni për të raportuar ndonjë ngjarje? Na dërgoni lajmin tuaj në lajmet@kosovapress.com

 
Foto Lajm
 
 
 
 
 

Lajme nga Ekonomia

 
​Shumë shpejt do të fillojë autostrada Prishtinë-Hani i Elezit

​Shumë shpejt do të fillojë autostrada Prishtinë-Hani i Elezit

Edhe pse nuk ka ende një datë të saktë për fillimin e punëve në autostradën Prishtinë –...

 
 Shpërndaje
Më shumë

Shëndetësi

 
Ja çfarë duhet të konsumoni për të mbrojtur shikimin

Ja çfarë duhet të konsumoni për të mbrojtur shikimin

Më poshtë janë paraqitur pesë ushqimet me rol kryesor për shëndetin e syve tuaj.

 
 Shpërndaje
Më shumë

Magazina

 
​Kryeministri bën ‘fushatë’ edhe për ditëlindje

​Kryeministri bën ‘fushatë’ edhe për ditëlindje

Kryeministri i Kosovës, Hashim Thaçi sot ka edhe një ditë të veçantë. Ai mbush 46 vjet. Por,...

 
 Shpërndaje
Më shumë