Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Martë, 19.11.2019 12:28
Lexo të gjitha lajmet
Aktuale
Video
Te tjera
Biznes

​ ‘Për 20 vjet Kosova ka arritur të krijojë një sistem të aftë financiar’

BQK shënon 20-vjetorin me një konferencë ndërkombëtare

Hamza pret drejtorin menaxhues për ekonomi, politikë dhe qeverisje të BERZH-it

Drejt Bashkimit Evropian mbi 76% e eksporteve shqiptare, kryesojnë tekstilet dhe mineralet

Top Lajmet

Te tjera
Te tjera
Te tjera
Shëndetësi

Osmani tregon çfarë duhet bërë për të evituar ikjen e mjekëve kosovarë në Gjermani

Pse është e rëndësishme ta dimë se çfarë lloji të gjakut kemi?

Njerëzit që nuk dinë të lexojnë dhe shkruajnë rrezikohen të preken nga demenca

Vakti i vonë i mbrëmjes ndikon keq në shëndetin e grave

Te tjera
AutoTech

Debuton Mustang elektrik – foto

Motori elektrik i Volkswagen mund të futet në çantë – foto

"Messages" i Google bëhet konkurrent i WhatsApp dhe Viber

Zbulohet pëllumbi parahistorik që fluturoi mbi dinozaurët 120 milionë vjet më parë

Te tjera