Follow Us

*KYQU SQ EN
E Premte, 26.04.2019 02:53
Lexo të gjitha lajmet
Aktuale
Video
Te tjera
Biznes

Comodita Home hap edhe dy pika të shitjes në Prizren dhe Deçan

Microsoft bëhet pjesë e “klubit të trilionit”

Bordi i drejtorëve të AKP-së miraton listën e aseteve të shitjes me likuidim SHAL 48

Kujtesa përkrahë komunitetin e lojërave elektornike - XPortalesports

Top Lajmet

Te tjera
Te tjera
Te tjera
Shëndetësi

Rreziku i fruthit, 170 milionë fëmijë të pavaksinuar

Rriqrat kanë filluar të pickojnë, ja disa këshilla si të tregoheni të kujdesshëm

Dita Botërore e Malaries

UNICEF shënon javën e imunizimit

Te tjera
AutoTech

Inteligjenca artificiale ”zbret në fushë” për fuzionin bërthamor

Studenti i kërkon 1 miliard dollarë dëmshpërblim Apple, ja arsyeja

“Ford” rrit përpjekjet për të hyrë në tregun e makinave elektrike

Publikohen pamje nga bombardimi i asteroidit - video

Te tjera