Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Mërkurë, 29.01.2020 01:16
Lexo të gjitha lajmet
Aktuale
Video
Te tjera
Biznes

Gjilani shpërndan 31 mëshqerra për blegtorët

​Taksohen pensionistët evropianë

Eksportet gjermane në Britaninë e Madhe bien ndjeshëm para Brexit-it

Koronavirusi lëkund bursat evropiane

Top Lajmet

Te tjera
Te tjera
Te tjera
Shëndetësi

​Ekspertët: Koronavirusi arrin kulmin brenda një jave

Ndryshimet e presionit të gjakut shkakton këto rreziqe

Stresi dhe ankthi shtojnë peshë

Organet e njeriut nuk plaken në të njëjtën kohë

Te tjera
AutoTech

Dy satelitë rrezikojnë të përplasen këtë javë

Uashingtoni i zhgënjyer nga vendimi britanik për Huawei-n

VW Caddy i ri tregon "fytyrën" e tij

Britania i lejon Huawei-t rol të kufizuar për 5G

Te tjera