Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Enjte, 12.12.2019 10:43
Lexo të gjitha lajmet
Aktuale
Video
Te tjera
Biznes

​Shtohet numri i grave në bordet mbikëqyrëse të kompanive gjermane

OPEC ul prodhimin e naftës

Gana zbulon 1.5 miliard fuçi naftë në Atlantik

Bizneset e Suharekës të unifikuar në zhvillimin e afarizmit dhe largimin e barrierave aktuale

Top Lajmet

Te tjera
Te tjera
Te tjera
Shëndetësi

Punonjësit shëndetësorë të premten në grevë të përgjithshme

Largoni stresin dhe depresionin me ndihmën e kësaj teknike të fuqishme

Nga stresi te problemet shëndetësore: Ja pse zgjoheni në të njëjtën kohë çdo natë

Triku si të ruani të freskëta bananet tuaja për një javë - video

Te tjera
AutoTech

Toyota GR Yaris arrin në janar

Laptopët LG 2020 Gram bëhen me procesorë të gjeneratës së 10-të Ice Lake

Aeroplanit i pëlcasin gomat, ja çfarë ndodh në pistë – video

Ankesa e “Amazon” nuk e shtyn megakontratën JEDI

Te tjera