Follow Us

*KYQU SQ EN
E Enjte, 20.06.2019 08:05
Lexo të gjitha lajmet
Aktuale
Video
Te tjera
Biznes

Miliarderi Al Barwani interesohet për investime në sektorin minerar të Kosovës

Hoti: Prodhuesit vendorë nuk po përfitojnë nga taksa për mallrat serbe

Haradinaj takon fermerët që protestuan para qeverisë

Mbështetja e BE-së po ndikon në rritjen e eksportit të prodhimeve vendore

Top Lajmet

Te tjera
Te tjera
Te tjera
Shëndetësi

Bota ka humbur besimin ndaj vaksinave

Ja çfarë ndodh me trupin tuaj nëse nuk laheni

LDK akuzon ministrin Ismajli për dështim total në sektorin shëndetësor

SHSKUK lehtëson shërbimet për të mbijetuarat nga dhuna seksuale gjatë luftës në Kosovë

Te tjera
AutoTech

Apple shqyrton zhvendosjen e 15-30% të prodhimit nga Kina

Londër: Deri në vitin 2025 shtohen edhe 50.000 ngarkues për vetura elektrike

​Irlanda do të ndalojë shitjen e makinave me benzinë dhe naftë

Zhdukja e MH370 - piloti qëllimisht rrëzoi aeroplanin

Te tjera